8-9 грудня 2021 року відбувся V Щорічний міжнародний BIM форум, у якому взяло участь ТОВ «ОСНОВА». Фірму представляла Валентина Губашова провідний інженер проектного відділу Департаменту спеціальних та гідротехнічних робіт. Що таке BIM? Це процес інформаційного моделювання будівель, що базується на використанні інтелектуальних 3D-моделей. За допомогою цієї технології фахівці з архітектури та будівництва (AEC) можуть ще ефективніше планувати, проектувати, будувати та експлуатувати будівлі та об'єкти інфраструктури. BIM-форум 2021 зібрав близько 200 фахівців галузі. Поряд з проектувальниками і архітекторами великий інтерес до заходу проявили представники будівельних компаній, багато з яких вже сьогодні активно застосовують цифрові технології для автоматизації найскладніших процесів.
“Інтерес до Другого міжнародного ВІМ-Форуму підтверджує актуальність питання цифрового будівництва та гармонійний розвиток ВІМ-технологій в Україні, - зазначив голова правління The Wall-Ukraine Віталій Грусевич. - ВІМ важливий для усіх гравців будівельного ринку. Сьогодні його використовують не тільки в проектуванні, а й в управлінні проєктами. Це надихає.”
Передовий досвід в сфері сучасних інформаційних технологій став предметом насиченої ділової програми BIM-форуму. Були виступи представників The WALL-China, Казахського науково-дослідного та проектного інституту будівництва та архітектури, Глобус Банк, UDP девелоперська компанія, archimatika, ООО"ДАКК", LIRALAND, Центрбудпроект, Allbau Software, @РІЕЛ, Heyon Ukraine, Autodesk, ASKansulting, METINVEST ENGINEERING, Інститут Укрдорпроект, ПАТ "АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ", Науково-дослідний інститут геодезії і картографії, Softprom, Основа, Antenor Groupe та інші.  
Учасником дискусій також стала заступниця міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська. 
Гарячі теми BIM-форуму 2021: підходи до державного регулювання цифрового будівництва, застосування інструментів інформаційного моделювання на різних етапах життєвого циклу житлових, промислових та інфраструктурних об'єктів.