Голодомор 1932-1933 рр. це геноцид українського народу , який був цілеспрямований  владою того часу на знищення української нації.
Голод 1932-33 років охопив такі регіони України як : Запорізьку, Донецьку, Миколаївську, Одеську.
Серед чинників називають і крах  сільськогосподарської практики, і скорочення посівних площ .
Голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце.
Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів.
Для вшанування пам’яті загиблих від штучно створеного голоду, поширення історії серед людей та недопущення її повторення , будуєтся  Національний музей Меморіал жертв Голодомору. Весь наш колектив пишається участю у цьому знаковому будівництві та докладає максимум зусиль для його завершення.

Подивіться, як сьогодні просувається будівництво.
Добігають кінця монолітні роботи покриття споруди. Це найскладніша ділянка, що представляє собою похилу криволінійну поверхню. Але там, де плита залита, вже все готове до влаштування покрівлі.
Продовжуються роботи з благоустрою території, оновлюються та зводяться гранітні пам'ятні знаки, реставруються сходи та кам'яне покриття доріжок, посаджено нові дерева та ще багато інших робіт.
Щодня змінюється вид мосту. Зроблено гідроізоляцію, встановлюється зливова каналізація, розпочато облицювання металевих конструкцій моста алюмінієвими композитними панелями. Розпочато роботи з влаштування огороджувальних конструкцій ліфтових шахт.

Наша сторінка у Facebook