Технології
Характеристики розчинів
Для ін'єктування кореня і заливки свердловини - розчин з В / Ц = 0,4 на цементі марки М400 або М500. В умовах агресивних ґрунтових вод - розчин на сульфатостійкому цементі.
Сроки експлуатації
Тимчасові анкера - до 2-х років. Тривалого використання - до 100 років і відрізняються від тимчасових посиленою гідроізоляцією.
Галузь застосування
Підвищення ступеня стійкості природних схилів, укосів штучних ґрунтових споруд, конструктивних елементів і зниження внутрішніх зусиль в конструкціях протизсувних споруд, підпірних стін, огорож котлованів. Улаштування фундаментів, що зазнають дію висмикуючого навантаження.
Несучий елемент грунтового анкера
Може застосовуватися сталевий канат, арматура або сталевий стрижень спеціального виготовлення (наприклад, Ischebeck).
Найбільшого поширення в Україні отримали анкера з канатної анкерної тягою, що виготовляються за технологією французької фірми "Soletanche-Bachy".

Канатні, попередньо напружені анкери, в грунтових умовах України, виконуються довжиною до 40 м і на навантаження до 120 т. Коренева частина таких анкерів виконується шляхом ін'єктування цементного розчину в зоні закладення. Необхідна кількість пасом сталевого каната в анкерної тязі і число фаз ін'єктування кореня призначається залежно від розрахункового навантаження і інженерно-геологічних умов. При навантаженнях до 40 т тимчасові грунтові анкера можуть виконуватися з механічною кореневої частиною, що скорочує термін їх пристрої при збереженні надійності роботи.