Технології
Мікропалі

Мікропалі діаметром до 300 мм

Дозволяє вирішувати більшу частину технічних проблем при будівництві в обмежених умовах на важкодоступних ділянках. +38 044 300 17 71 Замовити розрахунок
Галузь застосування
Армування грунтових масивів, свайне заснування нових фундаментів будівель, споруд і посилення існуючих. Відсікаючі діафрагми (вертикальний геотехнічний бар'єр), підпірні стіни і огорожі котлованів, елементи протизсувних споруд.
Основні параметри
Діаметр - до 300 мм, довжина - до 25 м (більше при обґрунтуванні). Матеріал тіла: дрібнозернистий бетон, цементний розчин, В / Ц = 0,4-0,5. Армування: арматурний каркас, металопрокат (труби, двутаври, швелера).
Переваги
Вигідно відрізняються швидкістю, надійністю і екологічною чистотою виготовлення. Для улаштування використовуються малогабаритні бурові машини
Для досягнення високої несучої здатності або улаштування у сложних інженерно-геологічних умовах
Мікропалі можуть виконуватися з використанням несучої ін'єкційної труби з манжетами, що дозволяє виробляти додаткове ін'єктування цементного розчину.
Швидкість, надійність і екологічна чистота виготовлення
- основні відмінності в порівнянні з іншими способами посилення основ.
При будівництві в обмежених міських умовах за допомогою мікропаль створюються вертикальні геотехнічні екрани (роз'єднувальні діафрагми) для поділу підстав між існуючим і знову зводяться будівлями з метою мінімізації негативного впливу нового будівництва на існуючу забудову.

У комбінації з грунтовими анкерами мікропалі знаходять широке застосування при влаштуванні підпірних стін або огорож котлованів. Також можуть бути корисні мікропалі і при здійсненні протизсувних заходів, де використовуються для створення підпірних стін або в якості нагелів (похилих паль) для підвищення ступеня стійкості схилів.

Рішення про застосування мікропаль здійснюється виходячи з інженерно-геологічних умов, що діють зусиль, умов виробництва робіт. На практиці мікропалі виконуються діаметром від 150 мм до 325 мм при їх довжині до 25 м. Відповідно до функціонального призначення мікропалі її армування може бути виконано одиночним арматурним стрижнем, арматурним каркасом або жорстким армуванням прокатним профілем. Заповнення стовбура мікропалі виконується нагнітанням цементного розчину, при цьому легко досягається міцність цементного каменю в 250 ... 300 кг / см. Для досягнення високої несучої здатності мікропалі по грунту або при їх пристрої в складних інженерно-геологічних умовах мікропалі можуть виконуватися з використанням несучої ін'єкційної труби з манжетами, що дозволяє виробляти додаткове ін'єктування цементного розчину.